Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Informatyki

 Nr telefonu      
 Nazwisko i imię (stanowisko)

 e-mail

 pokój
 84 688-20-80
 Bury Jarosław - Kierownik  jbury@bilgorajski.pl  211
 84 688-20-70  Rabiej Tomasz - Z-ca Kierownika
 trabiej@bilgorajski.pl  211
  

 Referat ds. Inwestycji i Rozwoju

 tel. 84 688-20-70, e-mail: inwestycje@bilgorajski.plhttps://www.bilgorajski.pl/projekty

 
 Nr telefonu 
 Nazwisko i imię (stanowisko)

 e-mail

 pokój
 84 688-20-70  Bednarz Zbigniew
 zbednarz@bilgorajski.pl  211
 84 688-20-70  Kowalczuk Łukasz
 lkowalczuk@bilgorajski.pl 211
 84 688-20-70  Wójcik Izabela
 iwojcik@bilgorajski.pl 211
 84 688-20-70  Tomasz Gołąb  tgolab@bilgorajski.pl 211
                              
 Projekt "Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego" https://wysokiekompetencje.bilgorajski.pl

  

 Projekt „Seniorzy na Start - Powiat Biłgorajski” https://seniorzy.bilgorajski.pl
 
 

 Referat ds. Zamówień Publicznych

 tel. 84 688-20-06, fax.  84-688-20-58 fax e-mail: zamowienia@bilgorajski.pl

 
 Nr telefonu  Nazwisko i imię (stanowisko)

 e-mail

 pokój
 84 688-20-06  Małysz Renata  rmalysz@bilgorajski.pl  204
 84 688-20-06  Rymarz Elżbieta  erymarz@bilgorajski.pl  204
 84 688-20-06  Snopek Marzena  msnopek@bilgorajski.pl  204
 

 Referat ds. Informatyki i Obsługi Teleinformatycznej

 tel. 84 688-20-10, e-mail: informatyka@bilgorajski.pl

 
 Nr telefonu  Nazwisko i imię (stanowisko)

 e-mail

 pokój
 84 688-20-10  Grabias Andrzej  agrabias@bilgorajski.pl  207
 84 688-20-10  Grabias Leszek  lgrabias@bilgorajski.pl  207
 Strona tylko do użytku wewnętrznego https://druki.bilgorajski.pl