...
Loga Fundusze Europejskie

Grom Różaniec triumfuje w Turnieju o Puchar Starosty Biłgorajskiego

Kategoria: Aktualności 2024 Opublikowano: 4 sierpnia, 2024

4 sierpnia 2024 roku był dniem pełnym emocji i sportowych zmagań, gdy na boisku w Majdanie Starym spotkały się drużyny Grom Różaniec oraz Tanew Majdan Stary w wielkim finale Turnieju o Puchar Starosty Biłgorajskiego. Mecz, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci kibiców, dostarczył licznych piłkarskich atrakcji i zwrotów akcji, a ostateczny wynik rozstrzygnęły rzuty karne.

Już od pierwszych minut spotkania obie drużyny rzuciły się do ataku, prezentując wysoką formę i determinację. Przez kolejne minuty na boisku toczyła się zacięta rywalizacja, a zarówno obrońcy, jak i bramkarze musieli wykazać się swoją umiejętnością, aby zatrzymać napastników przeciwnika.

Ostatecznie, po emocjonującej walce, mecz zakończył się remisem 2:2. W tak napiętym finale, w którym obie drużyny pokazały swoje najlepsze oblicze, o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne. W tej konkurencji lepsi okazali się zawodnicy Gromu Różaniec, którzy wykazali się zimną krwią i celnością, co przyniosło im upragnione trofeum.

Na trybunach obecny był starosta powiatu biłgorajskiego, Andrzej Szarlip, który obserwował zmagania piłkarzy. Po zakończeniu meczu, starosta wręczył obu drużynom okolicznościowe nagrody, dziękując im za sportowe emocje oraz promowanie piłki nożnej w regionie.

Andrzej Szarlip złożył gratulacje zarówno zdobywcom pucharu, jak i drużynie Tanew Majdan Stary, podkreślając ducha fair play, który towarzyszył całemu turniejowi.

Turniej o Puchar Starosty Biłgorajskiego był bez wątpienia wyjątkowy. Grom Różaniec po raz kolejny udowodnił, że jest jedną z czołowych drużyn w regionie, a ich umiejętności oraz determinacja mogą przynieść im kolejne sukcesy w przyszłości. Kibice z entuzjazmem oczekują już kolejnych spotkań, mając nadzieję na równie emocjonujące zmagania piłkarskie.