...
Loga Fundusze Europejskie

15-lecie Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego

Kategoria: Aktualności 2015 Opublikowano: 12 czerwca, 2015

zsr11 czerwca 2000 roku, Zarząd Powiatu w Biłgoraju powołał do życia placówkę oświatową pod nazwą Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Teodorówce. W tym roku mija 15 lat jej istnienia. Obecnie funkcjonuje ona pod nazwą Zespół Szkolno – Rewalidacyjny i mieści się w Biłgoraju. 2 czerwca w gronie przyjaciół szkoła uroczyście obchodziła swój jubileusz.

Byli wszyscy pracownicy, podopieczni, rodzice, a także reprezentanci zaprzyjaźnionych ośrodków i instytucji. We wspólnym świętowaniu uczestniczyli też: Marian Tokarski Starosta Biłgorajski, Jarosław Piskorski Wicestarosta i Jarosław Lipiec Etatowy Członek Zarządu Powiatu. Od przedstawicieli samorządu Powiatu Dyrektor ZSR Marzena Kopacz otrzymała słowa uznania i gratulacje za wzorową pracę.

zsr2

 

– W uznaniu zasług, osiągnięć z dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach dziękuję za codzienną pracę, trud i otwarte serce. W imieniu Zarządu Powiatu zobowiązuje się do zapewnienia placówce, a więc przede wszystkim uczniom i nauczycielom jak najlepszych warunków kształcenia, wychowania, przysposobienia do życia i pracy mówił Marian Tokarski.

zsr3

GALERIA