...
Loga Fundusze Europejskie

Akcja „spoKREWnieni służbą”

Kategoria: Aktualności 2018 Opublikowano: 2 marca, 2018

spokrewnieninet

Szanowni Państwo,

w imieniu Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka informuję o trwającej w dniach 1-31 marca br. ogólnopolskiej zbiórki krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „spoKREWnieni służbą”. Przedsięwzięcie jest organizowane pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Główna zbiórka krwi odbędzie się we wtorek, 20 marca 2018 roku w godzinach 8.30-14.00, w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4).

Udział w zbiórce krwi może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec województwa lubelskiego. Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości zapraszamy do honorowego oddawania krwi w siedzibie Urzędu.

W celu skoordynowania realizacji akcji proszę o przesyłanie do dnia 15 marca br. na adres email: prezydialny@lublin.uw.gov.pl informacji o liczbie osób z Państwa jednostek chcących honorowo oddać krew w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie
(tabela w załączeniu , pełna treść pisma).

Z wyrazami szacunku

Marcin Jarzyna

p.o. zastępcy kierownika oddziału ds. obsługi prezydialnej


Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie, Biuro Wojewody, 20-914  Lublin, ul. Spokojna 4, tel. 81 74 24 775; fax. 81 74 24 309.