...
Loga Fundusze Europejskie

Beata Strzałka na integracyjnym pinkiku „Razem możemy więcej”

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 5 lipca, 2019

razem mozemy wiecej 2019 beata strzalka
Ogólnopolski wyścig na wózkach „Kryterium Asów”, blok imprez rekreacyjno – sportowych, wspólny poczęstunek, wykłady o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz symulator dachowania auta. To tylko niektóre atrakcje XVI zawodów sportowych „Razem możemy więcej”. Wydarzenie organizuje biłgorajski SIRON przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Biłgoraju i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Tradycyjnie główna część imprezy dobyła się na Autodromie. Tutaj rozegrano wyścig na wózkach, bieg integracyjny oraz konkurencje sportowe jak przeciąganie liny czy koszykówkę. Organizatorzy zadbali także o napoje i poczęstunek, była kiełbasa z grilla, flaki i wojskowa grochówka.

-Móc i chcieć więcej, to prze wszystkim wymaganie od siebie, to podnoszenie poprzeczki dla własnych możliwości, przekraczanie ograniczeń. Cieszę się, że jesteście tutaj, że podejmujecie wyzwania i pokonujecie życiowe przeszkody mówiła do zebranych Beata Strzałka, etatowy członek Zarządu Powiatu. W imieniu Starosty Biłgorajskiego dziękowała wszystkim członkom Stowarzyszenia Integracyjno – Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych w Biłgoraju za organizację wydarzenia. -Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pracy członków SIRON-u wydarzenie stało się sztandarowym działaniem integracyjno – sportowym nie tylko w skali Biłgoraja. To działanie od lat wpisuje się w kalendarz imprez, przybywają na nie osoby z całej Polski. Życzę wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, wspaniałych wyników sportowych i miłych wspomnień z Ziemi Biłgorajskiej – mówiła Beata Strzałka.

Foto: bilgoraj.com.pl