...
Loga Fundusze Europejskie

Bezpłatna mammografia w Biłgoraju

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 2 lipca, 2019
bezpłatna mammografia w biłgorajuMobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie czekała na Panie w miejscowości:
Biłgoraj – 16 lipca 2019 w godzinach od 11.00 do 18.00 i 17 lipca 2019 w godzinach od 9.00 do 16.00 przy Biłgorajskim Centrum Kultury,  ul. Tadeusza Kościuszki 16
Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Wykonywane jest przez wyspecjalizowany, doświadczony personel medyczny. Jest szybkie i całkowicie bezpieczne. Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego oceniane są przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.
Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:
  *   nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
 *   lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy
Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.
Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL, dlatego przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.