...
Loga Fundusze Europejskie

Biznes Lubelskie 2018 – cykl spotkań dla przedsiębiorców, przedstawicieli JST i IOB

Kategoria: Aktualności 2018 Opublikowano: 11 maja, 2018

blSzanowni Państwo,

Marszałek Województwa Lubelskiego, Sławomir Sosnowski serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie cyklu „Biznes Lubelskie”. Już 17 maja 2018r. spotykamy się w Hotelu Sitarska w Biłgoraju.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w Biłgoraju:
  • 15.00-15.30  Rejestracja uczestników
  • 15.30-16.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
  • 16.00-16.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami – prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)
  • 16.20-17:20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO – prelegent Dagmara Grabowska (Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Szatraj, Grabowska i Partnerzy, Warszawy)
  • 17.20-17.30  Przerwa kawowa
  • 17.30-18.30  Rola motywacji w biznesie – prelegent Robert Korzeniowski
  • 18.30-18.45  Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja
  • 18.45-19.30  Poczęstunek i networking

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl

Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych, konkurowania na rynkach międzynarodowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. Spotkania skierowane są dla obecnych i przyszłych eksporterów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

Dodatkową atrakcją regionalnych wydarzeń Biznes Lubelskie będzie obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały czy Daniela Iwanka, którzy opowiedzą o tym jak motywować siebie i pracowników.

Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.

stopka