...
Loga Fundusze Europejskie

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim dla uczennicy ZSZiO w Biłgoraju

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 8 kwietnia, 2021

31 marca br. odbyła się gala finałowa I Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego online zatytułowanego „Fryzjer artysta”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie. W konkursie wzięli udział uczniowie kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich i fryzjer. Zadaniem uczestników było nagranie kilkuminutowego filmu dokumentującego proces tworzenia fryzury oraz zrobienie zdjęć całej stylizacji: fryzura, makijaż i strój zgodnych z tematyką konkursu. Laurem poszczycić może się Angelika Serwin, uczennica ZSZiO w Biłgoraju.

zszio fryzury
Ocenie podlegał nie tylko efekt końcowy i stylizacja całej postaci, ale również precyzyjność, czystość i efekt wykonanej fryzury, dobór stroju i makijażu oraz dobór fryzury do tematu.

W finale znalazło się piętnaście prac uczniów szkół z całej Polski, w tym trzy prace uczennic Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Wszystkie prace wykonane były na najwyższym poziomie, tym bardziej dumni jesteśmy, że to Angelika Serwin – uczennica III klasy Technikum  Fryzjerskiego w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, została doceniona i decyzją jury zajęła I miejsce. Angelice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.