...
Loga Fundusze Europejskie

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 1 września, 2021

Dziś w całej Polsce zainaugurowany został nowy rok szkolny. Uroczystości odbyły się także w szkołach, dla których organem prowadzącym jest powiat biłgorajski, a więc w I LO im. ONZ w Biłgoraju, Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej, Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespole Szkół budowlanych i Ogólnokształcących, Młodzieżowym Domu Kultury oraz Zespole Szkół Specjalnych. Starosta biłgorajski obecny był na uroczystości w I LO im. ONZ. Do społeczności pozostałych placówkę wystosował okolicznościowy list.

nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Szanowni Rodzice!

Przed nami początek nowego roku szkolnego. To czas, kiedy ożywają szkolne korytarze. Czas nowych wyzwań i wytężonej pracy oraz zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Jest to również czas zakończenia beztroskich wakacji. Wierzę, że wracacie do swoich obowiązków wypoczęci i z pięknymi wspomnieniami oraz z satysfakcją i zadowoleniem.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2021/2022 chciałbym złożyć wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom serdeczne życzenia.

Uczniom, abyście pamiętali, że zmagania o dobre oceny i starania o zdobycie wiedzy podejmujecie dla siebie. Żywię nadzieję, że nadchodzący rok szkolny nie będzie dla was przykrym obowiązkiem lecz ciekawym wyzwaniem i możliwością zdobycia doświadczeń, które zaowocują mądrością. Życzę wam, aby był to czas przyjemnych i pozytywnych chwil oraz aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie nowych sukcesów.

Nauczycielom, aby ten rok przyniósł wiele osiągnięć zawodowych, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego. Życzę Państwu, aby trud wkładany w nauczanie i wychowanie uczniów owocował w przyszłości.

Rodzicom, wielu powodów do dumy i radości z Waszych dzieci i ich osiągnięć oraz dużo wytrwałości i cierpliwości w wychowywaniu nowego pokolenia.

Życzę wszystkim, aby nadchodzący rok szkolny był czasem spokojnej nauki i pracy oraz aby przyniósł ciekawe doświadczenia i wzbogacił umiejętności.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Szarlip
Starosta Biłgorajski