...
Loga Fundusze Europejskie

Już działa opłatomat w budynku Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami starostwa powiatowego w Biłgoraju

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 19 maja, 2021

Przy ulicy Kościuszki 87 w Biłgoraju, w budynku w którym swoją siedzibę ma Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego został zainstalowany opłatomat do pobierania opłat bezgotówkowych. -W opłatomacie interesanci mają możliwość dokonania m. in. opłat geodezyjnych na rzecz Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Co jest zasadniczym ułatwienie w szybkim, sprawnym i komfortowym załatwieniem urzędowych spraw związanych z gospodarką nieruchomościami – zaznacza Ireneusz Bulicz, kierownik Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Zainstalowany opłatomat jest urządzeniem płatniczym przeznaczonym do pobierania opłat bezgotówkowych w oparciu o kody QR. Płatności dokonać można stykowo przy użyciu kart z paskiem magnetycznym i kart chipowych (Visa, MasterCard, Maestro, C Pay) oraz bezstykowo przy użyciu kart zbliżeniowych (Visa payWave, MasterCard PayPass).

oplatomat gerodezja

-Obsługa opłatomatu jest bardzo prosta, posiada on czytelne komunikaty na ekranie, które poprowadzą przez cały proces realizowania wpłaty, pomimo tego pracownicy Sali Obsługi Interesanta chętnie będą służyli pomocą podczas korzystania z urządzenia – informuje kierownik Ireneusz Bulicz.