...
Loga Fundusze Europejskie

Koncert dla kobiet

Kategoria: Aktualności 2016 Opublikowano: 7 marca, 2016

koncert jedynkaKilkaset Pań wzięło udział w wyjątkowym koncercie przebojów operetkowych i musicalowych, który odbył się w niedzielę 6 marca w hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Wystąpili soliści krajowych scen teatralnych i operetkowych: Kamila Lendzion, Emilia Zielińska, Dawid Kwieciński, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski. Koncert prowadził Paweł Świętorecki.

Koncert zorganizował Starosta Biłgorajski z okazji Dnia Kobiet.

– Z wielką radością witam wszystkie panie na dorocznym Powiatowym Święcie Kobiet – witał Starosta Marian Tokarski – Cieszę się, że zechciałyście przyjąć nasze zaproszenie. 8 marca tuż, tuż i dlatego proszę przyjąć najlepsze życzenia i podziękowania z okazji waszego święta. Dziękuję paniom za trud codziennej pracy, za zaradność, za troskę o dom i rodzinę. Dziękuję za życzliwość i poświęcenie. W imieniu samorządu powiatowego życzę dużo zdrowia, radości i sił do pokonywania wszelkich trudności. Życzę wam abyście były doceniane i spełnione zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej – mówił.

Koncert trwał 2 godziny. Można było usłyszeć największe przeboje operetkowe, ale też klasyki Leonarda Cohena czy Elvisa Presleya.

 

koncert1

 

koncert2

 

koncert4

 

koncert5

 

koncert6

 

koncert7

 

koncert3