...
Loga Fundusze Europejskie

Informacja dotycząca konkursu na stanowisko Dyrektora LO ONZ w Biłgoraju

Kategoria: Aktualności 2020 Opublikowano: 26 marca, 2020
      W dniu dzisiejszym (tj. 26 marca 2020 r.) Zarząd Powiatu w Biłgoraju majac na uwadze  konieczność podjęcia działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 a także w trosce o bezpieczeństwo osób uczestniczących w procedurze konkursowej podjął uchwałę uchylającą uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju.
 

      W dniu dzisiejszym (tj. 26 marca 2020 r.) Zarząd Powiatu w Biłgoraju majac na uwadze  konieczność podjęcia działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 a także w trosce o bezpieczeństwo osób uczestniczących w procedurze konkursowej podjął uchwałę uchylającą uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju. Jednocześnie Zarząd podjął uchwałę na podstawie której pełnienie obowiązków Dyrektora  tejże szkoły od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2020 r. powierza się  obecnemu wicedyrektorowi p. Jolancie Rycyk.

Jolanta RYcyk

 Jolanta Rycyk – nauczyciel j. polskiego od 1988 r.,  stanowisko wicedyrektora zajmowała od 2011 r., odpowiedzialna za organizacje olimpiad, konkursów przedmiotowych, praktyk studenckich.  Do chwili obecnej nadzoruje współpracę szkoły z uczelniami i ośrodkami akademickimi.