...
Loga Fundusze Europejskie

Międzynarodowe Dni Zieleni Green Days 2017

Kategoria: Aktualności 2017 Opublikowano: 27 marca, 2017

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie informuje, że w dniach 7-9 kwietnia 2017 roku w Nadarzynie koło Warszawy odbywać się będą Międzynarodowe Dni Zieleni Green Days 2017. Jest to miejsce spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów z kraju i zagranicy. Województwo Lubelskie zorganizuje na Międzynarodowych Dniach Zieleni Green Days 2017 swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie istniała możliwość prezentowania materiałów reklamowych lubelskich firm i instytucji, prowadzenia rozmów i spotkań z potencjalnymi odbiorcami itp. Stoisko udostępniane będzie bezpłatnie.

W 6 salonach: Architektury Krajobrazu, Małej Architektury, Ogrodnictwa, Techniki Ogrodniczej, Florystyki oraz Pszczelarstwa prezentowane będzie wszystko, co związane jest z szeroko pojętą branżą ogrodniczą: od roślin ozdobnych, przez sprzęt ogrodniczy i wyposażenie ogrodów, aż po akcesoria pszczelarskie.

 W ramach imprezy odbywać się wystawy towarzyszące takie jak:

oraz liczne spotkania tematyczne, konferencje i seminaria.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących.

W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu – zachęcamy do przysyłania nam materiałów reklamowych: katalogów, prospektów, ulotek informacyjnych itp. Będą one dostępne na naszym stoisku.

Osoby zainteresowane udziałem lub wysyłką materiałów prosimy o kontakt z Panią Danutą Sulowską, tel. +48 81 537 16 27, email: danuta.sulowska@lubelskie.pl

Więcej informacji pod linkiem: http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/miedzynarodowe-dni-zieleni-green-days-2017