...
Loga Fundusze Europejskie

Powiat dofinansował książkę biłgorajskiej pisarki

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 3 lutego, 2022

Właśnie wyszła drukiem powieść Krystyny Zofii Kamieniak, biłgorajskiej pisarki. Wydanie „Domu w ogrodach marzeń” zostało dofinansowane przez powiat biłgorajski. Książkę już kupić można w internetowych księgarniach. -Bardzo serdecznie dziękuję Panu Staroście i Zarządowi Powiatu Biłgorajskiego za wsparcie finansowe subsydiacji autorskiej przy wydaniu mojej powieści „Dom w ogrodach marzeń”– napisała autorka.

dom w ogrodach marzen
W piśmie wysłanym do starosty biłgorajskiego, Krystyna Kamieniak dodaje: -Mam wielką przyjemność podzielić się z Państwem moją radością, książka „Dom w ogrodach marzeń” ukazała się już na krajowym rynku. Stało się tak dzięki znaczącemu wsparciu finansowemu z Waszej strony, dziękuję za docenienie mojej pracy pisarskiej. Mam nadzieję, że do mojego podziękowania dołączy się również satysfakcja czytelników, co było moim celem. Dziękując jeszcze raz mam nadzieję, że ta publikacja będzie znacząca dla kultury Powiatu Biłgorajskiego.

„Dom w ogrodach marzeń” to powieść obyczajowa o sile marzeń. -Dla panny Luizy Swenson, emerytowanej nauczycielki, nadszedł czas trudnych zmian. Zaczyna podupadać na zdrowiu, a jej wieloletnia opiekunka wyjeżdża ze swoim nowo poślubionym mężem do Ameryki. Zaniepokojona wizją samotnej starości Luiza postanawia sprzedać swój domek w mieście i przeprowadzić się do pensjonatu dla kobiet. Życie płynie tu spokojnym, ustalanym przez codzienne rytuały rytmem, aż do dnia, w którym Luiza łamie nałożone zakazy i wchodzi do miejsca, w którym czas spłata jej figla… Co przyniesie Luizie ta nieoczekiwana metamorfoza: spektakularną katastrofę czy szansę na drugie, piękniejsze życie? – pisze w opisie książki wydawca.

Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po tę lekturę i podzielenia się wymi wrażeniami.