...
Loga Fundusze Europejskie

Powiatowa Gala Mistrzów Sportu

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 4 marca, 2019

bal sportowca nadrzecze 2019
W Nadrzeczu koło Biłgoraja, w sobotę 2 marca br. odbyła się uroczysta Powiatowa Gala Mistrzów Sportu Powiatu Biłgorajskiego. Współorganizowane przez Starostę Biłgorajskiego i objęte jego patronatem spotkanie było okazją do podsumowania sportowego 2018 roku. Podczas wydarzenia wręczono także nagrody wyróżniającym się sportowcom, trenerom i działaczom sportowym.

W spotkaniu, samorząd powiatowy reprezentował Starosta Biłgorajski, Andrzej Szarlip. –Bardzo cieszę, że jako Starosta Biłgorajski i Samorząd Powiatu Biłgorajskiego możemy się włączyć w tą wspaniałą inicjatywę, jaka jest Gala Mistrzów Sportu. Jest to wydarzenie rangi powiatowej. Nasi sportowcy, działacze i trenerzy na takie wydarzenie zasłużyli. To bardzo dobre podsumowanie minionego roku i przypomnienie osiągnięć, na które złożyło się poświęcenie i ciężka praca. To uhonorowanie wysiłków i pasji. Sport jest ważnym elementem promocji Ziemi Biłgorajskiej. Chciałbym pogratulować wszystkim sportowcom i działaczom dalszych sukcesów, rozsławiajcie Powiat Biłgorajski, sięgajcie po kolnej laury – mówi Starosta Biłgorajski.

Podczas gali wyróżnienia otrzymało 11 sportowców, reprezentujących różne dyscypliny sportowe, w tym lekkoatletykę, podnoszenie ciężarów, piłkę nożną czy karate oraz dziewięciu trenerów i działaczy sportowych. Wyróżnione osoby wyłoniła specjalnie powołana kapituła, w które zasiedli przedstawiciele środowisk sportowych, władz samorządowych oraz działaczy związanych z biłgorajskim sportem.

Foto: bilgoraj.com.pl