...
Loga Fundusze Europejskie

Pożegnanie Komendanta Mirosława Burego

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 26 maja, 2022

Starszy brygadier Mirosław Bury, Komendant Powiatowy PSP w Biłgoraju w Biłgoraju, z dniem 1 czerwca br., obejmuje funkcję zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Dziś spotkał się z władzami powiatu biłgorajskiego. Za służbę i poświęcenie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej i funkcjonowania Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju dziękowali mu starosta Andrzej Szarlip i wicestarosta Tomasz Rogala.

pozagnanie komendant psp
-Z okazji nominacji na stanowisko Zastępcy Komendant Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie składam Panu serdeczne gratulacje i życzenia wraz z podziękowaniem za ofiarność i trud w wypełnianiu swoich codziennych obowiązków. Jako Komendant Powiatowy z zaangażowaniem, poświęceniem i profesjonalizmem wykonywał Pan powierzone zadania, dbając o godność strażackiego munduru, dobro strażaków oraz bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Z całego serca dziękuję za pełną poświęcenia służbę, za każde uratowane życie, za każdy ocalony dom
– mówi starosta.

-Na nowej drodze służby życzę satysfakcji z pełnionych obowiązków, wszelkiego dobra, ludzkiego zaufania i serdeczności. Niech służba przynosi siłę i pokrzepienie – dodał wicestarosta Rogala.