...
Loga Fundusze Europejskie

Przedłużony powiatowy etap dostrczenia prac do starostwa powiatowego w Biłgoraju w ramach II I Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 2 marca, 2021
Z racji dużego zaiunteresowania udziałem w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocnąi wydłużony zostaje termin dostarczania prac do starostwa powiatowego w Biłgoraju. Autorzy biorący udział w konkursie, najpierw muszą swe prace poddać ocenie jury gminnego, a potem trafią one do starostwa powiatowego w Biłgoraju, gdzie komisja wyłoni powiatowych laureatów. Wszystkie palmy i pisanki jakie trafią z gmin do starostwa powiatowego za jego pośrednictwem zostaną przekazane do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

Do starostwa prace z poszczególnych gmin, dostarczyć należy w terminie do 5 marca 2021 roku, do godziny 15:00. Informacje o konkursie pod numerem telefonu: 84 688 20 54 – Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.
Ogłoszenie laureatów etapu powiatowego nastąpi w dniu 8 marca 2021 roku.

O terminie i miejscu wręczenia nagród (odebrania nagród), poinformujemy państwa w oddzielnej informacji.

Organizatorem II Wojewódzkiego Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocnąi wydłużony jest Pani Beaty Mazurek Poseł do Parlamentu Europejskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej.

Konkurs rozpoczął się 15 lutego 2021 roku i trwa do 28 marca 2021 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się 28 marca 2021 r. podczas wspólnej imprezy tradycyjno – obrzędowej na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej.

Regulamin konkursu znajdą państwo >>> TUTAJ