...
Loga Fundusze Europejskie

Ruszyła rekrutacja na staże uczniów klas branżowych i techników szkół średnich dla których organem prowadzącym jest powiat biłgorajski

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 23 września, 2021

Ruszyła rekrutacja na staże uczniów klas branżowych i techników szkół średnich dla których organem prowadzącym jest powiat biłgorajski. Staże odbędą się w ramach projektu „Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”. Uczniowie będą mieli zagwarantowane stypendium stażowe, zwrot kosztów dojazdu, ubrania robocze.

Dokumenty i ankiety rekrutacyjne dostosowane do standardu WCAG 2.0 zapewniającego dostęp wszystkim niepełnosprawnym – są dostępne: w sekretariatach i lokalnych biurach projektu w szkołach zawodowych na terenie powiatu biłgorajskiego, na stronie internetowej projektu (standard WCAG 2.0) zawierającej różne sposoby informowania. Istnieje również możliwość skorzystania z usług dostępowych min.: tłumacz języka migowego, asystent osoby niepełnosprawnej.

rekrutacja uczniow staze

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji uczniów na stronie www.bilgorajski.pl/projekty, sekretariatach szkół i w lokalnych biurach projektu.