...
Loga Fundusze Europejskie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 23 lutego, 2021
Organizatorem konkursu jest Pani Beaty Mazurek Poseł do Parlamentu Europejskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej. Konkurs rozpoczął się 15 lutego 2021 roku i trwa do 28 marca 2021 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się 28 marca 2021 r. podczas wspólnej imprezy tradycyjno – obrzędowej na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej.

Przypominamy, że autorzy biorący udział w konkursie, najpierw muszą swe prace poddać ocenie jury gminnego, a potem trafią one do starostwa powiatowego w Biłgoraju, gdzie komisja wyłoni powiatowych laureatów. Wszystkie palmy i pisanki jakie trafią z gmin do starostwa powiatowego za jego pośrednictwem zostaną przekazane do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.|

Regulamin konkursu znajdą państwo >>> TUTAJ

Do starostwa prace z poszczególnych gmin, dostarczyć należy w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2021 roku. Informacje o konkursie pod numerem telefonu: 84 688 20 54 – Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.
Ogłoszenie laureatów etapu powiatowego nastąpi w dniu 8 marca 2021 roku.

O terminie i miejscu wręczenia nagród (odebrania nagród), poinformujemy państwa w oddzielnej informacji.