...
Loga Fundusze Europejskie

Spotkanie świąteczne w Starostwie Powiatowym

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 18 kwietnia, 2014

spotkanie swiateczne wielkanoc 2014m17 kwietnia 2014 roku z pracownikami Starostwa Powiatowego w Biłgoraju spotkał się Przewodniczący Rady Powiatu Mirosław Późniak oraz członkowie Zarządu Powiatu tj. Starosta Marian Tokarski, Wicestarosta Stanisław Schodziński oraz etatowy członek Zarządu Powiatu. Okazją do spotkania były zbliżające się święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Starosta Biłgorajski złożył wszystkim pracownikom najlepsze świąteczne życzenia, by święta te były pełne radości, optymizmu i wzajemnego szacunku, by spotkania przy wspólnym stole zjednoczyły rodziny, a przeżycia wielkanocnych nabożeństw umocniły wiarę, ożywiły nadzieję i ugruntowały miłość do Boga i bliźnich.

Do życzeń przyłączył się także Przewodniczący Rady Powiatu w Biłgoraju. Mirosław Późniak życzył, wiosenny optymizm i nowy zapał towarzyszył wszystkim pracownikom Starosta i ich rodzinom przez cały rok, by świąteczna atmosfera i spotkania w gronie najbliższych dały zapał do podejmowania nowych wyzwań i przezwyciężania trudności.

Na zakończenie składając sobie życzenia zebrani podzielili się wielkanocnym jajkiem. Przygotowano także ciasto, herbatę i kawę.