...
Loga Fundusze Europejskie

Starosta na Wieczorze darczyńcy

Kategoria: Aktualności Opublikowano: 21 listopada, 2023

W minioną sobotę miało miejsce niezwykłe wydarzenie – wieczór darczyńcy Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej z udziałem starosty biłgorajskiego. Spotkanie odbyło się w sali bankietowej jednego z biłgorajskich hoteli.

Podczas wieczoru, darczyńcy mieli możliwość poznać bliżej działalność Fundacji oraz dowiedzieć się, jakie projekty zostały zrealizowane dzięki ich hojności. Prezes Fundacji przedstawiła najważniejsze inicjatywy, które przyczyniły się do poprawy jakości życia mieszkańców powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Niestrudzenie działającą na rzecz lokalnej społeczności Fundację wsparł starosta biłgorajski, który podziękował wszystkim darczyńcom za ich hojność i zaangażowanie. Podkreślił również, jak ważną rolę odgrywa Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w rozwoju regionu.

Zebrani mieli okazję do rozmów i nawiązania nowych znajomości, udziału w licytacji charytatywnej oraz wsparcia jednego z trzech projektów, który przez fundacje organizowany ma być w 2024 roku.

Wydarzenie pokazało, jak ważne jest wsparcie lokalnych inicjatyw oraz jak duży wpływ na rozwój regionu mogą mieć zaangażowani i hojni darczyńcy.