...
Loga Fundusze Europejskie

Starosta podziękował Komendantowi Powiatowemu Policji. Inspektor Marek Jamroz przeszedł na zaopatrzenie emerytalne

Kategoria: Aktualności 2024 Opublikowano: 28 maja, 2024

29 maja 2024 roku, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju. Z końcem maja na zaopatrzenie emerytalne przechodzi inspektor Marek Jamroz. Jego obowiązku przejmie dotychczasowy I zastępca Komendanta Powiatowego Ryszard Smoluch.

W uroczystym pożegnaniu inspektora Jamroza uczestniczył starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.

– Szanowny Panie Komendancie, w dniu przekazania przez Pana obowiązków szefa biłgorajskiej Policji i przejścia na zaopatrzenie emerytalne, pragnę – w imieniu swoim i władz powiatu biłgorajskiego – serdecznie podziękować za Pana służbę. Pana profesjonalizm, obowiązkowość, pracowitość i wierność policyjnemu ślubowaniu oraz wzorowe kierowanie biłgorajskim garnizonem Policji, było ważnym elementem bezpieczeństwa społeczności mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej – mówił starosta Szarlip.

– Dziękuję za współpracę z samorządem powiatu biłgorajskiego, za wszytskie cenne rady i podpowiedzi. Niech św. Michał Archanioł patron Policji i św. Maria Magdalena patronka Biłgoraja, czuwają nad Panem na nowym etapie życiowej drogi – dodał Andrzej Szarlip.

Inspektor Marek Jamroz jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku.