...
Loga Fundusze Europejskie

Starosta spotkał się z młodym bokserem

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 28 października, 2022

Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski spotkał się dziś z Samuelem Kulikiem oraz jego trenerem Arturem Dzido. Starosta, w imieniu Zarządu Powiatu w Biłgoraju pogratulował 14-letniemu Samuelowi zdobycia tytułu Wicemistrza Polski w Mistrzostwach Polski Młodzików w Boksie.

spotkanie z samuelem kulikiem-Gratuluję, bo wiem, że ten sukces to połączenie talenty, pasji, ciężkiej pracy i systematycznych treningów. To efekt dążenia do celu i chęć zdobywania kolejnych laurów. Wierzę, że zdobyty tytuł i doświadczenie są tylko przedsmakiem tego, do czego Samuel możesz dojść, krocząc sportową drogą podkreślał starosta biłgorajski.

Spotkanie było okazją by o sporcie, a w sposób szczególny o boksie porozmawiać. Samuel boks ćwiczy od około dwóch lat. Jak przyznaje to jego wielka miłość i pasja.

spotkanie z samuelem kulikiem 2
-Wolny czas spędzam na treningach, godząc naukę z boksem. Chcę brać udział w kolejnych zawodach i walkach – przyznaje młody bokser.

Zawodnikowi – podczas dzisiejszego spotkania w Starostwie Powiatowym – towarzyszył trener Artur Dzido z Kimbo Team Biłgoraj.

spotkanie z samuelem kulikiem 3
Samuel Kulik otrzymał od starosty okolicznościowy list, album „Ziemia Biłgorajska” oraz finansowe wsparcie na sprzęt sportowy.