...
Loga Fundusze Europejskie

Stypendia Starosty dla uzdolnionej młodzieży

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 7 maja, 2019

stypendia starosty 2019Między innymi do uczniów klas trzecich liceów i klas czwartych techników trafiły stypendia Starosty Biłgorajskiego. To nagroda dla uczniów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe za I półrocze roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystości odbyły się we wszystkich szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Biłgorajski. W uroczystości w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących uczestniczyła Beata Strzałka, etatowy członek Zarządu Powiatu.

-Serdecznie gratuluje wszystkim uczniom, którzy za swoją ciężką pracę odbieraka dziś podwójną nagrodę. Po pierwsze to zdobyta wiedza, która jest bezcenna oraz podziw i szacunek rówieśników, rodziców i nauczycieli. Po drugie gratyfikacja finansowa od Starosty Biłgorajskiego, która jest zachętą do podejmowania kolejnych edukacyjnych wyzwań. Każdej i każdemu z Was należy się brawa, ale podziękowania należą się także waszym rodzicom i nauczycielom, którzy dokładają wielu starań byście zdobyli gruntowne wykształcenie. Cieszę się ogromnie, że w tym wspólnym święcie mogę uczestniczyć – mówił Beata Strzałka.