...
Loga Fundusze Europejskie

Trwają prace przy kompleksie boisk Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 21 sierpnia, 2022

Do końca września 2023 roku, ma czas wykonawca by zakończyć prace na terenie kompleksu boisk przy ZSBiO w Biłgoraju. Samorząd powiatu biłgorajskiego na realizację tej inwestycji pozyskał środki zewnętrzne z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wartość robót budowlanych to 10 744 665 zł brutto.

remon boisk przy zsbio bilgoraj
Szczegółowy zakres rzeczowy robót przewidzianych do wykonania obejmuje prace budowlano – instalacyjne, w tym roboty rozbiórkowe i demontażowe; przebudowę i rozbudowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej; przebudowę i rozbudowę bieżni lekkoatletycznej okólnej 4-torowej oraz prostej 100 m 6-torowej o nawierzchni poliuretanowej oraz budowę boiska wielofunkcyjnego w zakolu bieżni o nawierzchni poliuretanowej.

Ma powstać także siłownia zewnętrzna; dwie skocznie do skoku w dal i trójskoku wraz z rozbiegiem o nawierzchni poliuretanowej, a także rzutnia do pchnięcia kulą oraz boiska do siatkówki plażowej.

remon boisk przy zsbio bilgoraj 1
Samorząd powiatu biłgorajskiego na realizację tej inwestycji pozyskał środki zewnętrzne z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wartość robót budowlanych to 10 744 665 zł brutto.

Prace już się rozpoczęły.