...
Loga Fundusze Europejskie

Turniej o Puchar Starosty Biłgorajskiego za nami

Kategoria: Aktualności Opublikowano: 24 listopada, 2023

W dniu 24 listopada 2023 roku odbył się Turniej o Puchar Starosty Biłgorajskiego na hali sportowej OSiR w Biłgoraju. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj, a w rywalizacji wzięło udział sześć drużyn reprezentujących różne szkoły i instytucje w Biłgoraju.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrały swoje mecze. Najlepsi zespoły spotkały się w finale, natomiast pozostałe dwie drużyny rywalizowały o trzecie miejsce.

W trakcie uroczystości wręczenia pucharów i nagród rzeczowych, starosta biłgorajski Andrzej Szarlip wraz z wiceprezesem Zarządu Łady 1945 Biłgoraj ds. szkoleniowych Wiesławem Niemcem, uhonorowali zawodników reprezentujących poszczególne drużyny.

Starosta pogratulował wszystkim uczestnikom sportowej walki i ducha rywalizacji, podkreślając również pozytywny wpływ sportu na zdrowie i kształtowanie charakteru. Podziękował także opiekunom drużyn oraz organizatorom turnieju.

Wyniki turnieju:

I miejsce – ZSBiO w Biłgoraju;
II miejsce – ZSZiO w Biłgoraju;
III miejsce – I LO im. ONZ;
IV miejsce – ZSL w Biłgoraju;
V miejsce – RCEZ w Biłgoraju;
VI miejsce – ZS w Turobinie.

Turniej odbył się dzięki wsparciu finansowemu powiatu biłgorajskiego, w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi.