...
Loga Fundusze Europejskie

Wicestarosta wręczył nagrody w Finale Turnieju Powiatowego BRD dla szkół podstawowych

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 21 kwietnia, 2022

Po dwóch latach przerwy wywołanych Covid-19, wróciła rywalizacja uczniów w turniejach Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Dziś na autodromie, przy ul. Motorowej odbył się Finał Turnieju Powiatowego BRD dla uczniów klas IV – V szkół podstawowych. Nagrody dla zwycięzców wręczał wicestarosta Tomasz Rogala.

turniej brd 6
-Zdobyta przez was wiedza procentować będzie w przyszłości. Każdy z nas czy to idąc do pracy czy do szkoły, czy do sklepu, czy spacerując przez nasze miasta i wioski, czy to poruszając się rowerem czy samochodem jest uczestnikiem ruchu drogowego. Każdego obowiązują przepisy, których przestrzeganie jest gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Warto więc przepisy znać i do nich się stosować
– mówił podczas wręczania nagród wicestarosta Rogala.

turniej brd 2
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju było współorganizatorem turnieju, którego głównym celem promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do zgłębiania przepisów i zasad ruchu drogowego.

turniej brd 7
W najbliższym czasie odbyć mają się jeszcze Finał Turnieju Powiatowego BRD dla uczniów klas VI – VIII oraz finał Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół średnicach.