...
Loga Fundusze Europejskie

Wicestarosta wręczył nauczycielskie mianowania

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 13 września, 2022

Wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala, wręczył dwóm nauczycielkom akty mianowania na wyższe stopnie zawodowe. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, w obecności Marty Marchewki – Skurzak kierownika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

-Gratuluję zdobycia kolejnego stopnia zawodowego. To potwierdzenie pań chęci do rozwijania się, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności niezbędnych w szkole XXI wieku. Dzisiejsze przekazania aktów mianowania, to podsumowanie procesu, który panie przeszły, podsumowanie starań i konkretnych działań – podkreślał Tomasz Rogala.

nauczyciele mianowani
-Życzę sukcesów w pracy dydaktycznej i niesłabnącej pasji do pracy z młodymi ludźmi. Niech przekazywania im wiedzy i zachęcanie do jej pogłębiania będzie jednym z wyznaczników Waszej pracy
– mówił wicestarosta.

Stopień nauczyciela mianowanego nadaje organ prowadzący szkołę. Akty mianowania odebrały Anna Sakowska, nauczyciel języka hiszpańskiego w I LO im. ONZ w Biłgoraju, oraz Magdalena Malowana, nauczyciel języka rosyjskiego w biłgorajskim Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.