...
Loga Fundusze Europejskie

Wolontariusz roku 2020

Kategoria: Aktualności 2020 Opublikowano: 13 sierpnia, 2020

Zapraszamy do zgłaszania wolontariuszy z organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu biłgorajskiego realizujący działania w sferze kultury w 2020 roku. Można zgłość siebie lub inne osoby.  Nagrody sfinansowano ze środków otrzymanych od Starostwa Powiatowego w Biłgoraju w ramach projektu „Powiatowy Konkurs i Gala Wolontariusza Roku pod patronatem Starosty Biłgorajskiego” 

      Zapraszamy do zgłaszania wolontariuszy z organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu biłgorajskiego realizujący działania w sferze kultury w 2020 roku. Można zgłość siebie lub inne osoby. Dla najbardziej aktywnych wolonatriuszy przewidujemy nagrody rzeczowe, które wręczymy na gali w drugiej połowie października 2020 roku. Nagrody sfinansowano ze środków otrzymanych od Starostwa Powiatowego w Biłgoraju w ramach projektu „Powiatowy Konkurs i Gala Wolontariusza Roku pod patronatem Starosty Biłgorajskiego”

     Przy ocenie kandydatur brane będą pod uwagę przedewszystkim: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność czy partnerstwo w działaniach podejmowanych przez wolontariuszy. Rozstrzygnięcia Konkursu dokona Kapituła Konkursu powołana przez FFLZB. Ogłoszenie wyników nastąpi na „Gali Wolontariusza 2020 Roku”.

     Projekt „Powiatowy Konkurs i Gala Wolontariusza Roku pod patronatem Starosty Biłgorajskiego” dofinansowany jest ze środków Starostwa Powiatowego w Biłgoraju oraz dotacji Burmistrza Zwierzyńca.

REGULAMIN Konkursu dostępny jest TUTAJ