...
Loga Fundusze Europejskie

Złota Szkoła NBP

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 15 czerwca, 2022

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju już po raz drugi otrzymał prestiżowy tytuł „Złota Szkoła NBP” w II edycji ogólnopolskiego programu „Złote Szkoły NBP”, która odbyła się pod hasłem „Bezpieczni w finansach osobistych”. Program został zorganizowany przez Narodowy Bank Polski. Tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyły szkoły, które otrzymały najwyższą ilość punktów za wykonane zadania.

zlota szkola
Cieszy uznanie komisji, uzyskany tytuł i certyfikat Narodowego Banku Polskiego! Realizując program zostały zorganizowane i wykonane trzy zadania, w ramach których zostało przeprowadzonych wiele interdyscyplinarnych lekcji, warsztatów, konferencji oraz debat z udziałem znakomitych ekspertów. Celem tych wydarzeń była popularyzacja wiedzy o finansach osobistych, czyli wiedza o tym, jak zadbać o własne pieniądze. Realizacja zadań w ramach ogólnopolskiego programu „Złote Szkoły NBP” przyniosła wiele korzyści dla uczniów, nauczycieli i szkoły, a przede wszystkim mnóstwo radości i satysfakcji z podjętych wspólnych działań! Był to bardzo dobrze i efektywnie wykorzystany czas!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację zadań tego programu, a szczególnie uczniom należącym do Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, w skład której weszli uczniowie z klasy 3TA (technik handlowiec): tj.: Bździuch Roksana, Farion Oliwia, Fus Dominik, Kasprzyk Joanna, Litwin Justyna, Maciocha Patrycja, Oszajca Aleksandra, Rząd Jolanta. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnych edycjach tego programu.
Koordynatorzy programu: Łucja Furlepa i Marta Syty.

ZSZiO