...
Loga Fundusze Europejskie

Biłgoraj w Publicznej Bazie Turystyki

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 18 listopada, 2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy projekt. Jest to publiczna platforma do promocji turystyki dostępna pod adresem turystyka.gov.pl Mogą Państwo do niej dołączyć i znaleźć się w ogólnopolskiej bazie sprawdzonych innych obiektów noclegowych. System Rejestrów Publicznych w Turystyce został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą skorzystać z usług przedsiębiorców turystycznych. Dzięki temu narzędziu, obywatele mają możliwość rzetelnego zweryfikowania czy dany podmiot działa legalnie i posiada wymagany wpis do rejestrów.

publiczna baza turystyki
System Rejestrów Publicznych w Turystyce składa się z:

    Centralnego Wykazu Obiektów Hotelarskich (Rejestr CWOH),
    Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (Rejestr CEOTiPUNPUT),
    Centralnego Wykazu Organizatorów Szkoleń dla Kandydatów na Przewodników Górskich (Rejestr CWOS),
    Centralnego Wykazu Przewodników Górskich (Rejestr CWPG).

Chcesz wynająć pokój, kemping, skorzystać z noclegu w schronisku, motelu, hotelu, pensjonacie? Korzystasz z usług biura podróży? Sprawdź, czy działają legalnie. Na stronie https://turystyka.gov.pl/ znajdziesz również wykaz Przewodników Górskich oraz wykaz Organizatorów Szkoleń dla Kandydatów na Przewodników Górskich. Sprawdzisz także, czy podmiot, u którego chcesz zakupić usługę turystyczną, znajduje się w odpowiednim rejestrze.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii