...
Loga Fundusze Europejskie

Drogi Ósmoklasisto, jest już informator oświatowy z aktualną ofertą edukacyjną naszych szkół

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 26 kwietnia, 2022

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, wydało właśnie kolejny aktualny Informator Oświatowy z ofertą edukacyjną szkół i placówek powiatu biłgorajskiego na rok szkolny 2022/2023. Na 46 stronach umieszczono kierunki kształcenia szkół średnich, ofertę Zespołu Szkół Specjalnych oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej i Młodzieżowego Domu Kultury. -Drogi Ósmoklasisto, chcemy Ci podpowiedzieć, jaką szkołę średnią wybrać i jak zrobić to mądrze? Zapraszamy Cię zatem po wiedzę do naszych szkół. Masz do wyboru: 4-letnie liceum ogólnokształcące, 5-letnie technikum i 3-letnią szkołę branżową I stopnia – napisał we wstępie do Informatora starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.

Informator Oświatowy wydany został jako publikacja w formacie A4. Na 46 stronach umieszczono dokładny opis siedmiu szkół średnich, tj. Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, I LO im. ONZ, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Leśnych oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu.

informator oswiatowy 2022 2023
Placówki oferują kształcenie w liceach, technikach i szkołach branżowych. Kształcą w konkretnych, poszukiwanych na rynku pracy, zawodach oraz solidnie przygotowują do podjęcia studiów wyższych i wychowują do odpowiedzialnego dorosłego życia. Placówki oferują możliwość zamieszkania w internacie, bogato wyposażone klasopracownie, szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych oraz bogata ofertę sportową. W Informatorze zawarte są także dane teleadresowe poszczególnych placówek oraz adresy ich stron internetowych i profili w mediach społecznościowych, gdzie znaleźć można aktualności z życia placówki oraz galerie zdjęć.

-Drogi Ósmoklasisto, oddajemy w Twoje ręce Informator Oświatowy. Zajrzyj teraz do środka i zapoznaj się z bogatą ofertą szkół ponadpodstawowych powiatu biłgorajskiego. Poszukaj, sprawdź, zastanów się i zdecyduj! A, zapewniam Cię, jest w czym wybierać. Nasze szkoły, to szkoły otwarte na rozwijanie pasji i odkrywanie talentów, szkoły przyjazne dla ucznia, doskonale wyposażone, realizujące unijne projekty, osiągające sukcesy. Twój wybór! Mądry wybór! Zapraszamy – zaznacza we wstępie starosta Andrzej Szarlip.

Informator kolportowany jest wśród uczniów klas VIII szkół podstawowych powiatu biłgorajskiego i powiatów ościennych. Dostępny jest także w wersji elektronicznej >>TUTAJ<<