...
Loga Fundusze Europejskie

Dzień Włókniarza, Metalowca, Gastronoma i Hotelarza oraz Dzień Otwarty w ZSZiO

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 25 marca, 2014

21 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się Dzień Włókniarza, Metalowca, Gastronoma i Hotelarza oraz Dzień Otwarty Szkoły. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Wicestarosta Stanisław Schodziński.

W ramach obchodów wspomnianego dnia odbyły się w szkole liczne imprezy. Uczniowie ZSZiO zaprezentowali przedstawienie ekologiczne pod tytułem „I co by było gdyby …?” oraz przeprowadzone zostały konkursy zawodowe „Mam talent” i „Złota rączka”.

Program uroczystości uświetnił pokaz nagrodzonej II miejscem w Ogólnopolskim Konkursie „Kreacje i Prowokacje” kolekcji „KVADRO” wykonanej przez Natalię Turowską.

W ramach Dnia Otwartego Szkoły – odwiedzili szkołę uczniowie gimnazjów z Regionu, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, zwiedzić pracownie przedmiotowe, obejrzeć wystawy oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne. Przybyli gimnazjaliści mogli zobaczyć nowoczesne maszyny i urządzenia wykorzystywane w nauce poszczególnych zawodów, w które wyposażone są pracownie przedmiotowe.