...
Loga Fundusze Europejskie

Konkurs na maskotkę dla szpitala

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 23 maja, 2014

ARION Szpitale sp. z o.o. zaprasza wychowanków przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Maskotka dla szpitala”.

Celem konkursu jest stworzenie wzoru maskotki Grupy ARION Szpitale – tzw. „ARIONka”, która swoim wizerunkiem nawiązywać będzie do charakteru działalności placówek medycznych spółki oraz wykorzystana zostanie do promowania Szpitali podczas imprez profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży, a także spotkań w placówkach oświatowych.

Prace można złożyć osobiście w sekretariatach placówek medycznych:
ARION Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, ul. Dr Pojaska 5, 23-400 Biłgoraj lub ARION Med sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyninie, Gorzewo, ul. Kruk 5, 09-500 Gostynin, bądź też przesłać pocztą z dopiskiem Konkurs Plastyczny pt. „Maskotka dla szpitala”, w terminie do 30 czerwca 2014 r. Ocena prac oraz wytypowanie zwycięzców przez jury składające się z przedstawicieli placówek nastąpi 1 września 2014 r.

Dla autorów najciekawszych prac przygotowano atrakcyjne nagrody. Wszystkie zainteresowane dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.