...
Loga Fundusze Europejskie

Oliwia Stelmach laureatką Programu Stypendialnego

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 11 grudnia, 2019

Oliwia ONZUczennica I LO im. ONZ Oliwia Stelmach uzyskała tytuł laureata Programu Stypendialnego „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska”, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Gala wręczenie stypendiów przyznanych uczniom i opiekunom dydaktycznym w ramach Programu odbyła się 4 grudnia w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Podczas uroczystego podsumowania Programu stypendyści, opiekunowie dydaktyczni i dyrektorzy szkół, w których uczą się zdobywcy nagród, otrzymali z rąk pani Teresy Misiuk-Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz pana Grzegorza Grzywaczewskiego – zastępcy prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie specjalne certyfikaty i dyplomy.
Oliwia, pod opieką nauczyciela biologii – pani Doroty Selak, wykonała szereg zadań związanych z ekologią i ochroną środowiska. Punkty otrzymała również za edukację szkolną z przedmiotów przyrodniczych i aktywny udział w promocji programów proekologicznych w społeczności lokalnej. Warto podkreślić, że Oliwia w ubiegłym roku szkolnym została finalistką etapu centralnego Olimiady Wiedzy Ekologicznej.

                                                                                                        I LO im. ONZ