...
Loga Fundusze Europejskie

Geodezja i Gospodarka Nieruchomościami

Kategoria: poradnik Opublikowano: 5 lutego, 2020

W odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców w dniu 1 lutego 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, przy ul. Tadeusza Kościuszki 87, rozpoczął swoje funkcjonowanie

Punkt Obsługi Interesantów dla Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Głównym celem utworzenia Punktu Obsługi Interesanta jest fachowa, miła i sprawna obsługa klientów w sprawach związanych z działalnością urzędu.
 
POI został zlokalizowany z myślą o wygodzie interesanta ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych i niepełnosprawnych. Znajduje się on, bowiem na parterze starego budynku Starostwa i czynny jest w godzinach pracy urzędu.

Kontakt: tel. 84 688-20-34, 84 688-20-51 e-mail:  geodezja@bilgorajski.pl  geoportal@bilgorajski.pl pokój 7

W Punkcie złożą Państwo kierowane do WGiGN pisma, otrzymają wstępną i kompetentną informację na temat trybu i sposobu załatwiania spraw, także wszystkie potrzebne wnioski, druki i formularze oraz pomoc w ich prawidłowym wypełnieniu. Ponadto w Punkcie Obsługi Interesanta dowiedzą się Państwo jakie dokumenty należy dołączyć do konkretnego wniosku oraz jakie formalnoprawne warunki należy spełnić, aby załatwić daną sprawę. Część usług realizujemy elektronicznie:

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko będzie można załatwić w Punkcie, ale w takich przypadkach zostaną Państwo skierowani do odpowiedniego pracownika.