...
Loga Fundusze Europejskie

Przewodniczący Rady Powiatu i członek Zarządu reprezentowali samorząd na sesji opłatkowej Gminy Biłgoraj

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 11 stycznia, 2019

oplatek rg bilgoraj 1
Przewodniczący Rady Powiatu Marian Kurzyna i członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego Jan Małysza, reprezentowali samorząd na sesji opłatkowej Gminy Biłgoraj. Wydarzenie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj.

Uczestniczyli w nim – obok władz Gminy Biłgoraj – pracownicy Urzędu Gminy i zaproszeni goście. Zebranych na sali powitał Wójt Wiesław Różyński. Następnie po koncercie kolęd, Ewangelię odczytał ks. Krzysztof Jankowski. Ks. Marek Kuśmierczyk poprowadził wspólną modlitwę, a Wójt złożył wszystkim noworoczne życzenia.
oplatek rg bilgoraj 2-To ważne spotkanie, które nawiązuje do naszych tradycji chrześcijańskich. Przy różnego typu antagonizmach, które gdzieś zawsze istnieją, to dobra forma przypomnienia, że wszyscy jesteśmy członkami wspólnot samorządowych i tworzymy małe Ojczyzny. Mamy także w swoich sumieniach powinności pracy na rzecz dobra wspólnego, w różnych wymiarach i takie spotkania o tym przypominają – zauważa Przewodniczący Rady Powiatu, Marian Kurzyna.

Samorząd Powiatu Biłgorajskiego współpracuje z gminami, w tym z Gminą Biłgoraj m.in. przy realizacji wspólnych inwestycji drogowych.