...
Loga Fundusze Europejskie

Uznanie dla Aleksandry

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 11 grudnia, 2014

Zarząd Powiatu w Biłgoraju postanowił wyróżnić Aleksandrę Nizio z Aleksandrowa, która wygrała program „The Voice of Poland”. Młoda artystka przyjęła zaproszenie do Starostwa Powiatowego, gdzie przyjęto ją bardzo serdeczne i gratulowano tego prestiżowego osiągnięcia. Wokalistka otrzymała od Zarządu kwiaty i nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

Wizyta odbyła się w czwartek, 11 grudnia. Razem z Aleksandrą do Starostwa zaproszone zostały Barbara Obszańska dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Renata Socha dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie uczyła się wokalistka.

Jest pani przykładem tego, że nawet z takich miejscowości jak Biłgoraj, czy Aleksandrów można osiągnąć sukces, jeżeli ma się talent. Życzymy pani jak najwięcej zaszczytów i sukcesów, żeby pani wyrosła na artystkę numer jeden nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej – mówił Marian Tokarski Starosta.

Sukcesów Oli gratulowali także Jarosław Piskorski Wicestarosta, Jarosław Lipiec Etatowy Członek Zarządu oraz Adam Banak i Dariusz Wolanin Członkowie Zarządu Powiatu. W imieniu pracowników Starostwa wyników w dalszej karierze wokalnej życzyli Małgorzata Liwosz – Rudy i Grzegorz Płecha Skarbnik Powiatu.