...
Loga Fundusze Europejskie

W „Starostwie” o zmianach w podatkach

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 27 stycznia, 2014

zmiany w podatkachmPodczas spotkania informacyjno – szkoleniowe dla przedsiębiorców pracownicy Urzędu Skarboweg w Biłgoraju mówili o istotnych zmianach przepisów podatkowych w 2014 roku. Szkolenie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Na 27 stycznia br., Naczelnik Urzędu Skarbowego w Biłgoraju wraz z Biłgorajską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zaprosił przedsiębiorców i przedstawicieli biur księgowych na spotkanie informacyjno – szkoleniowe którego tematem będą istotne zmiany przepisów podatkowych w 2014 roku. -Tematami dzisiejszego spotkania są zmiany w podatku od towarów i usług obowiązujące od 1 stycznia 2014 roku. Chcemy także przedstawić uczestnikom spotkania istotne zmiany podatkowe, które weszły w życie w trzecim kwartale 2013 roku – wyjaśnia Joanna Kudyba zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego w Biłgoraju.

W spotkaniu, które odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju wzięło udział kilkadziesiąt osób. –Wszystkie tego typu spotkania i konferencje mają poparcie Zarządu Powiatu i pomieszczenia Starostwa są do dyspozycji gości. Chcemy by nasi przedsiębiorcy, osoby zaangażowane w produkcję rolną oraz mieszkańcy dostali rzetelną i kompleksową wiedzę – podkreśla Marian Tokarski.