...
Loga Fundusze Europejskie

Wybierzemy mistrza pływania w powiecie

Kategoria: Aktualności 2013 Opublikowano: 10 maja, 2013
plywanie-mPierwsze Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego odbędą się w środę 22 maja na pływalni ZSBiO w Biłgoraju. Rozpoczęcie o godz. 10. W zawodach mogą uczestniczyć dzieci zamieszkałe na terenie powiatu biłgorajskiego. Uczestnicy zawodów będą podzieleni na dwie grupy. Pierwsza z nich to dzieci, które nie uczyły się pływać w klubie pływackim (nie trenujące), druga grupa to będą dzieci, które na takie zajęcia uczęszczały (trenujące). Styl dowolny – dopuszcza się pływanie każdym stylem np. stylem grzbietowym. Dopuszcza się start z wody. Do końcowej klasyfikacji szkół (podstawowa, gimnazjalna, ponadgimnazjalna) zalicza się punkty zdobyte przez trzy dziewczynki i trzech chłopców z najlepszymi miejscami. W przypadku szkół podstawowych zaliczać się będą wyniki z klas I – VI.

Kategoria

Klasa

Konkurencja

Kategoria I

I-III Szkoła   Podstawowa (nie trenujące) dz./ch.

25 metrów stylem grzbietowym

Kategoria II

I-III Szkoła   Podstawowa (trenujące) dz./ch.

25 metrów stylem grzbietowym

Kategoria III

IV-VI Szkoła   Podstawowa (nie trenujące) dz./ch.

25 metrów stylem dowolnym

Kategoria IV

IV-VI Szkoła   Podstawowa (trenujące) dz./ch.

50 metrów stylem dowolnym

Kategoria V

I-III Szkoła Gimnazjalna (nie trenujące) dz./ch.

50 metrów stylem dowolnym

Kategoria VI

I-III Szkoła Gimnazjalna (trenujące) dz./ch.

100 metrów stylem zmiennym

Kategoria VII

I-III Szkoła Ponadgimnazjalna (nie trenujące) dz./ch.

50 metrów stylem dowolnym

Kat. I – VII

Sztafety w każdej kategorii

4 x 25 m stylem dowolnym
Zgłoszenia do zawodów w formie elektronicznej należy przesłać na adres: rwkssparta@o2.pl lub adziedzic@bilgorajski.pl lub w formie papierowej do dnia poprzedzającego zawody tj. 21 maja 2013r. do godz. 12, na adres: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, ul. Kościuszki 94, pok. 209 (II piętro) w godzinach. 730 – 1530 (w przeddzień zawodów do godziny 12). Karta zgłoszenia dostępna jest na stronach internetowych: www.sparta.lbl.pl , www.bilgorajski.pl .
Osoby do kontaktu: Adam Osuch, tel.: 609656649, e-mail: rwkssparta@o2.pl ; Agnieszka Dziedzic, tel. 084 688 20 49, e-mail: adziedzic@bilgorajski.pl .
Organizatorami są: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Urząd Miasta w Biłgoraju, Rekreacyjno – Wypoczynkowy Klub Sportowy „SPARTA” w Biłgoraju, Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju.
Patronat medialny nad impreza objęli: Portal bilgoraj.com.pl, Biłgorajska Telewizja Kablowa i NOWa Gazeta Biłgorajska.
bilgoraj logo poziom kolor     logobtk   Logo-NOWa