...
Loga Fundusze Europejskie

Wyższe awanse zawodowe

Kategoria: Aktualności 2010 Opublikowano: 6 września, 2010

awanse10-mDokładnie 19 nauczycieli odebrało z rąk Mariana Tokarskiego etatowego Członka Zarządu Powiatu awanse zawodowe. Z nauczycieli kontraktowych stali się mianowanymi.

 

Spotkanie odbyło się 1 września w siedzibie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Otwierał je Jan Koman kierownik Wydziału Edukacji, Promocji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie.
– Nauczyciele to grupa ludzi, którzy ciągle muszą się uczyć. I dzisiejsze spotkanie jest dowodem na dobre wyniki tej nauki – mówił kierownik podczas na wstępie.
Reprezentant Zarządu Powiatu również gratulował nauczycielom awansu:
– Nasza powiatowa edukacja jest na naprawdę wysokim poziomie. Dzisiejsze awanse zawodowe przyczynią się tylko do podnoszenia tego poziomu. Niech będą wyznacznikiem dla tej trudnej pracy również w przyszłości – stwierdził Marian Tokarski.
Awanse na nauczycieli mianowanych otrzymali:
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w BiłgorajuJustyna Szczepanik i Mariusz Wachowicz.
  • Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w BiłgorajuIwona Kozyra, Paulina Lal, Elżbieta Paduch i Agnieszka Brzezińska.
  • Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w BiłgorajuMariola Sokołowska-Kaczor, Agnieszka Iwanek, Katarzyna Jaskowska, Iwona Bryll, Anna Myszak, Aneta Golba, Przemysław Kubat, Tomasz Romańczuk, Ernest Kulanin oraz Jarosław Dubiel.
  • Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w BiłgorajuNatalia Adamska, Paweł Sosiński i Marta Blicharz.
M.Szewczuk