...
Loga Fundusze Europejskie

Zarząd Powiatu i Przewodniczący Rady na spotkaniu opłatkowym PiS

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 17 stycznia, 2019

oplatek pis 2019
Członkowie Zarządu Powiatu Biłgorajskiego i Przewodniczący Rady Powiatu uczestniczyli w świąteczno – noworocznym spotkaniu opłatkowy członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbyło się w Biłgoraju. Uczestniczyli w nim posłowie Sławomir Zawiślak i Piotr Olszówka oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa.

Spotkanie było okazją do podsumowania minionego roku, w tym wyborów samorządowych i obietnic wyborczych oraz okazją do podziękowań i wyznaczenia kierunków działań na nowy 2019 rok.
oplatek pis 2019 1
Obok Starosty Biłgorajskiego, uczestniczyli w nim Wicestarosta Tomasz Rogala, członkowie Zarządu Beata Strzałka i Jan Małysza oraz Marian Kurzyna – Przewodniczący Rady Powiatu. -Przywiązanie do tradycji i katolickich wartości przywiodły nas na to spotkanie. One nas łączą, one nas cementują. Dziękuje Państwu, że je pielęgnujecie i trwacie w nich. Bez nich niemożliwe były żadne sukcesy. Korzystając z okazji, u progu Nowego Roku życzę Państwu zdrowia, szczęścia, pomyślności osobistej i zawodowej. Bądźcie państwo szczęśliwi i realizujcie się na każdym odcinku, jaki został Wam powierzony. Wszystkiego dobrego – mówił Starosta,  Andrzej Szarlip.

Foto: Portal bilgoraj.com.pl