...
Loga Fundusze Europejskie

Beata Strzałka na spotkaniu opłatkowym Rady Miasta Biłgoraj

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 2 stycznia, 2019

sesja oplatkowa rm 2018 1
Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Beata Strzałka reprezentowała samorząd Powiatu Biłgorajskiego na uroczystej świąteczno – noworocznej, opłatkowej sesji Rady Miasta Biłgoraj.

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraj. Rozpoczęło się od przedstawienia jasełkowego, które przygotowały – wspólnie ze swymi opiekunami – przedszkolaki z samorządowego przedszkola nr 1 w Biłgoraju.
sesja oplatkowa rm 2018
Dopełnieniem świąteczno – noworocznego opłatka, była wspólna modlitwa, której przewodniczył ks. Kołtun. -Przyjście Boga na świat rodzi zobowiązanie, także po naszej stronie. Musimy miłością odpłacić na miłość. Życzę Państwu, który z woli wyborców rządzicie Biłgorajem, byście mieli w sercach miłość do każdego człowieka, byście swą prace traktowali jako służbę. Byście mieli wiarę, że z Bogiem wszystko jest możliwe, życzę byście działali dla wspólnego dobra, solidarności i pomyślności. Bądźcie ludźmi wielkiego zaufania i wielkiej miłości, postawiono Was nad wielkimi sprawami, byście służyli – mówił kapłan. Następnie wszyscy składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem.

Spotkanie było okazją do dyskusji na tematy związane ze współpracą obu samorządów na różnych polach działania, z czego Beata Strzałka skorzystała.