...
Loga Fundusze Europejskie

Bezpłatne warsztaty związane z obsługą inwestycyjną projektów szerokopasmowych

Kategoria: Aktualności 2015 Opublikowano: 28 maja, 2015

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji uprzejmie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach omawiających proces inwestycjny w sieci szerokopasmowe. Inicjatywa skierowana jest do przedstawicieli samorządu terytorialnego, przedsiębiorców oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców i jest realizowana na terenie całego kraju od kwietnia do końca września 2015 r. 

Program warsztatów ma na celu uświadomienie uczestnikom wpływu inwestycji w sieci szerokopasmowe na rozwój społeczności lokalnych oraz pobudzanie wzrostu gospodarczego, a także poszerzenie i aktualizację wiedzy w zakresie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań towarzyszących realizacji inwestycji w sieci szerokopasmowe.  

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o projekcie, warunki uczestnictwa,

Projekt jest realizowany w ramach Projektu Systemowego – działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Proszę o zgłaszanie swojego uczestnictwa drogą @ na lgrabias@bilgorajski.pl do dnia 05 czerwca br. – warunkiem zorganizowania szkolenia w siedzibie Starstwa Powiatowego w Biłgoraju jest zebranie minimum 15 osobowej grupy na każdy dzień/blok tematyczny z podaniem: nazwisko, imię, nazwa jednostki samorządu terytorialnego/ przedsiębiorstwa/ organizacji.

Zapraszamy również do zapisywania się na już zorganizowane szkolenia – wolne miejsca.


 

źródło: www.szerokopasmowo.pl