...
Loga Fundusze Europejskie

Jubileusz 50-lecia par małżeńskich w Aleksandrowie

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 17 stycznia, 2014

zlote gody aleksandrowmStarosta Biłgorajski Marian Tokarski, reprezentował Zarząd Powiatu na uroczystości złotych godów par małżeńskich, które odbyły się 16 stycznia br. w Aleksandrowie. W jubileuszu uczestniczył także wicewojewoda lubelski Marian Starownik. Jubilatów oraz gości przywitał w Sali Gminnego Ośrodka Kultury Wójt Gminy Aleksandrów.

-Złote Gody to Jubileusz, za sprawą którego patrzymy na Was drodzy Jubilaci z podziwem i chylimy przed Wami z szacunkiem głowy. Wasza obecność tu dowodzi, że dochowaliście sobie wierności, wbrew wszelkim życiowym przeciwnościom, opierając swe życie na szacunku i miłości oraz zrozumieniu – podkreślał Starosta Biłgorajski.

Przewodniczący Zarządu Powiatu wręczając parom małżeńskim okolicznościowe listy i albumy książkowe życzył im by cieszyli się szacunkiem i należnym poważaniem oraz zdrowiem i długimi latami wspólnego życia.

Dla jubilatów specjalny program artystyczny przygotowali dzieci i młodzież z aleksandrowskich przedszkoli i szkół. Na uroczystości obecni byli także miejscowi kapłani ks. Leszek Oberda i ks. Tadeusz Sochan.

Zdjęcie: bilgoraj.com.pl