...
Loga Fundusze Europejskie

Koncert Noworoczny w MDK

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano: 16 stycznia, 2014

koncert noworoczny 2014mTradycją stało się już, że w pierwszych tygodniach Nowego Roku, wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju prezentują swe talenty i osiągnięcia na specjalnym Koncercie Noworocznym, który stał się już tradycją w kalendarzu imprez placówki.

Koncerty Noworoczne zaczęły odbywać się z inicjatywy emerytowanych nauczycieli, działaczy Związku Nauczycielstwa Polskiego. W tym roku, kilkadziesiąt osób, znalazło czasu i chęci by w styczniowe popołudnie podziwiać młodych artystów, którzy na scenie zaprezentowali się w repertuarze świąteczno – karnawałowym. Koncert prowadziła oraz wszystkich zebranych powitała dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Renata Socha.

Publiczność tradycyjnymi polskimi kolędami przywitał Zespół „Zawierucha”, były także występy kwartetu solistek studia wokalnego „Kombinejszyn”, występ Klubu Tańca Towarzyskiego „Impuls” oraz występy zespołu „ADA”. Na scenie zaprezentował się także Chór ZSP „Belferki”.

-Na specjalne uznanie zasługuje także praca nauczycieli i uczęszczających do Młodzieżowego Domu Kultury dzieci i młodzieży. Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować społeczności MDK za uświetnianie swymi występami powiatowych uroczystości. Z okazji Nowego Roku, pragnę życzyć wszystkim wszystkiego co najlepsze, życzliwość i wzajemnego zrozumienia oraz spełnienie planów i pomyślności – mówił Starosta Biłgorajski.