...
Loga Fundusze Europejskie

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

23-400 Biłgoraj,

ul. Tadeusza Kościuszki 87

Nazwisko i imię (stanowisko)

Telefon

E-mail

Pokój

Szewczak Marlena - Kierownik

84 688-20-78 tel. /fax.

mszewczak@bilgorajski.pl

2

Czerwonka Aleksandra

84 688-20-26

aczerwonka@bilgorajski.pl

3

Baryła Inez

84 688-20-26

ipiaskowa@bilgoraj.pl

3

Maciocha Grażyna

84 688-20-36

gmaciocha@bilgorajski.pl

4

Zych - Krukowska Magdalena

84 688-20-36

mkrukowska@bilgorajski.pl

4

Kwiatkowska Edyta

84 688-20-36

ekwiatkowska@bilgorajski.pl

4

Pisklak Małgorzata

84 688-20-84

mpisklak@bilgorajski.pl

11

Jarosławska Iwona

84 688-20-28

ijaroslawska@bilgorajski.pl

104

Komanowska Urszula

84 688-20-28

ukomanowska@bilgorajski.pl

104

Kapica Agata

84 688-20-28

akapica@bilgorajski.pl

104

Blacha Wojciech

84 688-20-73

wblacha@bilgorajski.pl

202

Sala Obsługi Interesanta

tel. 84 688-20-34, 84 688-20-51 e-mail: geodezja@bilgorajski.pl pokój7

Nazwisko i imię (stanowisko)

Telefon

E-mail

Pokój

Kupczak Ronald

84 688-20-51

rkupczak@bilgorajski.pl

7

Adamek Monika

84 688-20-51

madamek@bilgorajski.pl

7

Łęcki Mateusz

84 688-20-34

mlecki@bilgorajski.pl

7

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej

Nazwisko i imię (stanowisko)

Telefon

E-mail

Pokój

Zagdańska Aneta

84 688-20-83

azagdanska@bilgorajski.pl

1

Kozak Adrian

84 688-20-83

akozak@bilgorajski.pl

1

Skwarek Agnieszka

84 688-20-30

askwarek@bilgorajski.pl

1

Żuk Anna

84 688-20-77

azuk@bilgorajski.pl

105

Gospodarka Nieruchomościami

Nazwisko i imię (stanowisko)

Telefon

E-mail

Pokój

Waliwander Sylwia

84 688-20-74

swaliwander@bilgorajski.pl

101

Kunc Amanda

84 688-20-74

akunc@bilgorajski.pl

101

Dolina Beata

84 688-20-35

bdolina@bilgorajski.pl

102

Kosonoga Renata

84 688-20-35

rkosonoga@bilgorajski.pl

102

Narady Koordynacyjne („ZUD”)

Nazwisko i imię (stanowisko)

Telefon

E-mail

Pokój

Woźnica Sylwester

84 688-20-29

swoznica@bilgorajski.pl

202

Ewidencja Gruntów i Budynków

Nazwisko i imię (stanowisko)

Telefon

E-mail

Pokój

Wasąg Marta

84 688-20-88 tel. /fax.

mwasag@bilgorajski.pl

106

Małysa Janusz

84 688-20-89

jmalysa@bilgorajski.pl

106

Bil Anna

84 688-20-89

abil@bilgorajski.pl

106

Kozdra Jowita

84 688-20-31

jkozdra@bilgorajski.pl

109

Górny Wojciech

wgorny@bilgorajski.pl

109

Król Sylwia

84 688-20-27

skrol@bilgorajski.pl

110

Kozyra Cezary

84 688-20-32

ckozyra@bilgorajski.pl

111

Kawalec Tomasz

84 688-20-33

tkawalec@bilgorajski.pl

112

Kwiatkowska Anna

84 688-20-33

akwiatkowska@bilgorajski.pl

112

Buczko Agnieszka

84 688-20-33

abuczko@bilgorajski.pl

112