...
Loga Fundusze Europejskie

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 24 czerwca, 2022

Dziś w szkołach, dla których organem prowadzącym jest powiat biłgorajski odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2021/2022. Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip obecny był na uroczystości w ZSBiO, Maria Gałka etatowy członek Zarządu Powiatu i Marta Marchewka – Skurzak kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyk obecne były na uroczystości w I LO im. ONZ, mecenas Ireneusz Bulicz reprezentował starostę na uroczystości w RCEZ, a Katarzyna Kobel z Wydziału Komunikacji Medialnej, Informacji i Promocji reprezentowała władze powiatowe na uroczystościach w ZSZiO.

zakonczenie roku szkolnego zsbio 2022
-Witam dyrekcję, nauczycieli, rodziców, a w sposób szczególny uczniów Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Dziś podsumowujemy miniony rok szkolny, rok nie łatwy, bo związany z pandemią Covid-19, kiedy trzeba było odleźć się w nowej rzeczywistości, m.in. nauki zdalnej. Dziś może przez to doświadczenie łatwiej docenić nam budowanie bezpośrednich relacji i koleżeńskich stosunków. Gratuluję wszystkim uczniom sukcesów, gratuluję ocen i w imieniu Zarządu powiatu życzę miłego wakacyjnego odpoczynku. Wykorzystajcie ten czas aktywnie i mądrze, tak byście zregenerowani mogli we wrześniu poświęcić się swym obowiązkom z większa energią i zapałem – mówił do zebranych starosta Andrzej Szarlip.

Starosta przypomniał inwestycje zrealizowane w ZSBiO, mówił o planowanym w najbliższym czasie remoncie boisk oraz koncepcji modernizacji Krytej Pływalni w Biłgoraju. Dziękował także dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za poświęcenie i trud minionego roku szkolnego.

zakonczenie roku szkolnego rcez
W  Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju władze powiatowe reprezentował mec. Ireneusz Bulicz. -Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli wiele sukcesów. Kochani Uczniowie! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku – mówił mec. Bulicz.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji.